Stravování sociálních služeb a institucí

Víme, že stravování sociálních služeb a podobných institucí je specifickou záležitostí, už jen kvůli úpravám pokrmů, které určitým způsobem ze zdravotních důvodů omezují strávníky ve výběru stravy. My můžeme poskytnout celodenní stravování a tuto stravu přizpůsobit svým složením a množstvím odpovídajícím potřebám strávníků. Strava pro obyvatele domu je pod dohledem zkušených šéfkuchařů a dle požadavků může společně s dietní sestrou připravit stravu dle dietního omezení strávníků.

Naši šéfkuchaři ve spolupráci s nutriční poradkyní (dietní sestrou) sestaví jídelníčky, které budou dle dohody vyhovovat požadavkům odběratele.

Zajištění stravovaní může být zrealizováno několika způsoby, ať už půjde pouze o dodávku stravy, nebo kompletní zajištění chodu Vaší jídelny společně s možným rozšířením našich poskytovaných služeb.

Ve Vaší jídelně může být vytvořena také kantýna, prodejna doplňkového zboží, která umožňuje zákazníkům nákupy podle jejich přání a finančních možností.

Jelikož máme dlouholeté zkušenosti při zajištění občerstvení na velkých firemních akcích, oslavách, rautech. Můžeme nabídnout tyto služby upravené pro možnosti např. seniorů, pacientů k různým oslavám, výročím, narozeninám a to vše připravit v prostorech Vaší jídelny, nebo kdekoliv jinde.

Rádi poskytneme součinnost a poradenství při výběru vybavení Vaší jídelny a dalších záležitostí týkajících se stravování.

Stravování může být poskytováno celý týden včetně soboty a neděle.

Jídelní lístek:

ŠKOLNÍ JÍDELNY: 

GYMSO, SUPŠ KV 

ISŠTE HDB

SPŠ OSTROV

SPEC ZŠ KV

 OSTATNÍ VEŘEJNÉ JÍDELNY:

VŘESOVÁ,VINTÍŘOV 

POLIKLINIKA SOKOLOV

ETI TISOVÁ


 

Facebook Sokorest

 

WEBCARE - ŠKOLNÍ JÍDELNY

 

 


 

 

 

certifikat

 

 

certifikat

 

Povinné údaje / GDPR