Sokorest - party service

Společenské události - catering, oslavy, rauty a další akce dle Vašeho přání

  • Zajišťujeme občerstvení při velkém množství akcí na profesionální úrovni, ať už se jedná o velké společenské akce, firemní akce, nebo zajištění akcí pro soukromé osoby a malé akce.
  • Náš Party servis má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Máme veškeré moderní vybavení a velký rozsah inventáře. Stoly, bistro stolky, ubrusy, sklenice, talíře, příbory, servírovací vozíky, gastronomické nádoby a mnoho dalšího vybavení pro jakýkoliv počet hostů. Jsme schopni zajistit akce i pro tisíc hostů.
  • Místem akce může být některý z Prostory k akcím, které Vám můžeme nabídnout, nebo Vámi vybrané místo, např. dětský koutek, u Vás doma, ve Vaší firmě, ve velkých sálech, nebo venku na zahradě, kam veškeré občerstvení dopravíme a naservírujeme. Obsluhu může zajistit náš zkušený personál, který je připraven splnit veškerá Vaše přání.
  • Víme, že pro naše zákazníky je uspořádání kvalitní akce důležitou a prestižní událostí a tak k tomu také přistupujeme a snažíme se udělat vždy více než maximum, aby byl náš zákazník spokojen a jeho hosté nadšeni.
  • Nově Vám nabízíme možnost objednat si na Vaši oslavu náš mobilní bar a naše profesionální barmany, kteří Vám připraví míchané koktejly z naší nabídky, nebo Vám rádi vytvoříme koktejly speciálně pro Vaši zvláštní událost. Zde se můžete podívat na naši obvyklou nabídku míchaných nápojů a další informace: Mobilní Bar
  • Fotografování a zdokumntování Vaší akce není problém, stačí si u nás objednat služby fotografa a v rámci akce obdržíte CD s fotografiemi - www.czfotografie.cz
  • Občerstvení a Vaši akci kompletně zajistíme - Dekorace, Obsluha, Fotograf, Efekty, Propagace akce, úklid.
  • Spolupracujeme s několika pořadateskými agenturami, zejména s www.s9company.cz a také s Městským domem kultury Sokolov. 
  • našich 10P:  Poslechneme, Poradíme, Připravíme, Půjčíme, Přivezeme, Prostřeme, Posloužíme, Poklidíme, Pozdravíme, Přefakturujeme

Fotogalerie - ukázka našich výrobků

REFERENCE A SEZNAM ZÁKAZNÍKŮ PRO KTERÉ AKCE ZAJIŠŤUJEME ZDE.

Video našich výrobků na  .


Kontaktní osoby party servisu, pro osobní objednávku či dotaz:

 

Jiřina Potužníková

Jiřina Potužníková

Vedoucí - Party Servis & Catering

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 352 466 213
Mobil: 724 015 132

 

Pro cenovou nabídku na Vámi požadované občerstvení, kontaktujte paní Potužníkovou, která Vám sdělí ceny občerstvení, případně zpracuje rozpočet akce. 

Platba za občerstvení je možná hotovostí předem nebo při převzetí občerstvení a také platbou na bankovní účet na základě dodané faktury a potvrzené objednávky. 
V případě úhrady občerstvení na fakturu bankovním převodem, prosíme o vyplnění a podepsání níže uvedené závazné objednávky a její předání před dodávkou občerstvení. 

OBJEDNÁVKA CATERINGU 

ZÁKLADNÍ PŘEHLED CATERINGU

 

 

 

 

 

Jídelní lístek:

ŠKOLNÍ JÍDELNY: 

GYMSO, SUPŠ KV 

ISŠTE HDB

SPŠ OSTROV

SPEC ZŠ KV

 OSTATNÍ VEŘEJNÉ JÍDELNY:

VŘESOVÁ,VINTÍŘOV 

POLIKLINIKA SOKOLOV


 

Facebook Sokorest

 

WEBCARE - ŠKOLNÍ JÍDELNY

 

 


 

 

certifikat

 

 

certifikat

Povinné údaje / GDPR