Sokorest - party service

Společenské události - catering, oslavy, rauty a další akce dle Vašeho přání

  • Zajišťujeme občerstvení při velkém množství akcí na profesionální úrovni, ať už se jedná o velké společenské akce, firemní akce, nebo zajištění akcí pro soukromé osoby a malé akce.
  • Náš Party servis má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Máme veškeré moderní vybavení a velký rozsah inventáře. Stoly, bistro stolky, ubrusy, sklenice, talíře, příbory, servírovací vozíky, gastronomické nádoby a mnoho dalšího vybavení pro jakýkoliv počet hostů. Jsme schopni zajistit akce i pro tisíc hostů.
  • Místem akce může být některý z Prostory k akcím, které Vám můžeme nabídnout, nebo Vámi vybrané místo, např. dětský koutek, u Vás doma, ve Vaší firmě, ve velkých sálech, nebo venku na zahradě, kam veškeré občerstvení dopravíme a naservírujeme. Obsluhu může zajistit náš zkušený personál, který je připraven splnit veškerá Vaše přání.
  • Víme, že pro naše zákazníky je uspořádání kvalitní akce důležitou a prestižní událostí a tak k tomu také přistupujeme a snažíme se udělat vždy více než maximum, aby byl náš zákazník spokojen a jeho hosté nadšeni.
  • Nově Vám nabízíme možnost objednat si na Vaši oslavu náš mobilní bar a naše profesionální barmany, kteří Vám připraví míchané koktejly z naší nabídky, nebo Vám rádi vytvoříme koktejly speciálně pro Vaši zvláštní událost. Zde se můžete podívat na naši obvyklou nabídku míchaných nápojů a další informace: Mobilní Bar
  • Fotografování a zdokumntování Vaší akce není problém, stačí si u nás objednat služby fotografa a v rámci akce obdržíte CD s fotografiem. 
  • Občerstvení a Vaši akci kompletně zajistíme - Dekorace, Obsluha, Fotograf, Efekty, Propagace akce, úklid.
  • Spolupracujeme s několika pořadateskými agenturami.
  • našich 10P:  Poslechneme, Poradíme, Připravíme, Půjčíme, Přivezeme, Prostřeme, Posloužíme, Poklidíme, Pozdravíme, Přefakturujeme

Fotogalerie - ukázka našich výrobků

REFERENCE A SEZNAM ZÁKAZNÍKŮ PRO KTERÉ AKCE ZAJIŠŤUJEME ZDE.

Video našich výrobků na  .


Kontaktní osoby party servisu, pro osobní objednávku či dotaz:

 

Jiřina Potužníková

Jiřina Potužníková

Vedoucí - Party Servis & Catering

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: 352 466 213
Mobil: 724 015 132

 

Pro cenovou nabídku na Vámi požadované občerstvení, kontaktujte paní Potužníkovou, která Vám sdělí ceny občerstvení, případně zpracuje rozpočet akce. 

Můžete vyplnit v excelu níže a zaslat paní Potužníkové Vaše požadavky e-mailem, případně zavolat výběr občerstvení z níže uvedené nabídky, předem si ovšem ověřte také termín akce, abychom již neměli vyčerpanou kapacitu.

Občerstvení si můžeme v pracovním týdnu Po-Pá poslat zdarma, na kteroukoliv naší jídelnu (Vintířov, Sokolov, Karlovy Vary, Ostrov, Nové Sedlo, Habartov) a nebo si ji můžete o víkendu vyzvednout na rampě ve Vintířově, v předem domluveném čase. Samozřejmě za poplatek Vám ji dovezeme na jakoukoliv adresu. 

Platba za občerstvení je možná hotovostí předem, při převzetí občerstvení, a také platbou na bankovní účet na základě dodané faktury a potvrzené objednávky. 
V případě úhrady občerstvení na fakturu bankovním převodem, prosíme o vyplnění a podepsání níže uvedené závazné objednávky a její předání před dodávkou občerstvení. 

PÍSEMNÁ OBJEDNÁVKA CATERINGU NA FAKTURU

 

PŘEHLED OBČERSTVENÍ 2022 - PDF

PŘEHLED OBČERSTVENÍ 2022 - xlsx - k vyplnění *ověřte si prosím, zda-li na Váš termín akce, máme volnou kapacitu.

 *prosím ověřte si telefonicky, zda-li je na Vámi požadovanou akci volný termín. V období květen-září (prosinec), bývá mnoho termínů, zejména na víkendy obsazených, a v některých termínech zajišťujeme například 2 svatby a velkou firemní akci pro stovky hostů v jeden den, v takových případech už nejsme schopni další akci pojmout. Děkuji. 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

Jídelní lístek:

ŠKOLNÍ JÍDELNY: 

GYMSO, SUPŠ KV 

ISŠTE HDB

SPŠ OSTROV

SPEC ZŠ KV

 OSTATNÍ VEŘEJNÉ JÍDELNY:

VŘESOVÁ,VINTÍŘOV 

POLIKLINIKA SOKOLOV


 

Facebook Sokorest

 

WEBCARE - ŠKOLNÍ JÍDELNY

 

 


 

 

certifikat

 

 

certifikat

Povinné údaje / GDPR