Vážení rodiče, 

 

přihlášky ke stravování budou distribuovány v červnu-září 2022 do všech školních jídelen a sekretariátů škol. Přihlášky ke stravování je možné také stáhnout zde z webových stránek pro Vaši školu v sekci školní stravování. 

Přihláška ke stravování, která je odevzdána ve škole, případně paní učitelce, je u nás registrována nejdříve za 5 dní. Školních jídelen provozujeme několik a záleží kdy předá paní učitelka či sekretariát přihlášky v jídelně. Dále z jídelny posílají interní poštou přihlášky na centrálu, a dále pak putuje do administrativní budovy, kde jsou přihlášky zadávány do databáze. Jakmile je přihláška zadána do databáze, pak je možné se registrovat přes Webcare, kde bude zobrazen variabilní symbol. Následně můžete zaslat peníze na účet a konto svého dítěte. Jelikož tato operace při velkém počtu přihlášek v v září trvá několik dní, stejně tak jako v některých školách trvá delší dobu, než žák dostane čipovou kartu, tak je ve školních jídelnách povoleno uhradit oběd, za cenu školního stravování v hotovosti denně za každý oběd, a to do 16.9.2022. (bez nutnosti nabitého konta, či použití čipové karty). 

Pro školní rok 2022/2023 se mění cena školního stravování pro všechny kategorie žáků, pro zaměstnance a případně i veřejnost, pokud školní jídelnu navštěvují. Na každé škole bude vyvěšen ceník jídel pro všechny kategorie strávníků. 

Ceny v tuto chvíli nejsou stanoveny, jelikož inflace se mění velmi rychle, cenu budou stanoveny 07/08 2022 a zveřejněny. 

Děkujeme. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jídelní lístek:

ŠKOLNÍ JÍDELNY: 

GYMSO, SUPŠ KV 

ISŠTE HDB

SPŠ OSTROV

SPEC ZŠ KV

 OSTATNÍ VEŘEJNÉ JÍDELNY:

VŘESOVÁ,VINTÍŘOV 

POLIKLINIKA SOKOLOV


 

Facebook Sokorest

 

WEBCARE - ŠKOLNÍ JÍDELNY

 

 


 

 

certifikat

 

 

certifikat

Povinné údaje / GDPR