SLAVÍME 15 LET SPOLEČNOSTI SOKOREST, S.R.O. A 10 LET SPOLEČNOSTI SOKOREST-ZAŘÍZENÍ ŠKOLNÍHO STRAVOVÁN, S.R.O.

 

PROVOZ SPOLEČNOSTI SOKOREST, S.R.O. JSME ZAHÁJILI 1.6.2007. VE SVÉM POČÁTKU JSME ZAJIŠŤOVALI CHOD PĚTI ZÁVODNÍCH RESTAURACÍ SOKOLOVSKÉ UHELNÉ. V PRŮBĚHU LET SE POČET JÍDELEN ROZROSTL A DNES ZAJIŠŤUJEME ČINNOST DVOU ZÁVODNÍCH RESTAURACÍ SOKOLOVSKÉ UHELNÉ A PATNÁCTI ZÁVODNÍCH ČI ŠKOLNÍCH JÍDELEN V CELÉM KARLOVARSKÉM KRAJI. 

ROČNĚ UVAŘÍME CCA 500 000 HOTOVÝCH JÍDEL (REKORD BYL 610 000 „HOTOVEK“). ROZŠÍŘILI JSME TAKÉ VÝROBU VLASTNÍCH LAHŮDEK (BAGETY, OBLOŽENÉ HOUSKY, ROHLÍKY), KTERÝCH ROČNĚ VYROBÍME 80 000 KS A TO JEN DO VLASTNÍCH PROVOZŮ.  DÁLE PRODUKUJEME VELKÉ MNOŽSTVÍ VLASTNÍCH ZÁKUSKŮ, KOLÁČKŮ A DORTŮ. CHLAZENÁ A MRAŽENÁ JEDNOPORCOVÁ JÍDLA JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ. VE VELKÉM ZAJIŠŤUJEME I CATERINGOVÉ AKCE. JEJICH POČET JE ZHRUBA 450 ROČNĚ. TYTO ZAHRNUJÍ JAK SVATBY, PLESY, FIREMNÍ AKCE, TAK I MENŠÍ DODÁVKY OBLOŽENÝCH MÍS A JEDNOHUBEK. V PLESOVÉ SEZONĚ OBSTARÁVÁME PROVOZ ŠESTI BARŮ, ČI PROVOZ STÁNKŮ NA KOUPALIŠTI MICHAL, VČETNĚ NĚKOLIKA BUFETŮ A KANTÝN. 

 

K TOMUTO VÝROČÍ JSME PRO SVÉ ZÁKAZNÍKY PŘIPRAVILI SPECIÁLNÍ MENU, KTERÉ BUDE NA JÍDELNÁCH DOSTUPNÉ OD PONDĚLÍ 20.6.2022. 

 

DĚKUJEME VÁM ZA PROJEVENOU PŘÍZEŇ A TĚŠÍME SE NA VÁS V NAŠICH JÍDELNÁCH.  

SOKOREST
 
 
 

Jídelní lístek:

ŠKOLNÍ JÍDELNY: 

GYMSO, SUPŠ KV 

ISŠTE HDB

SPŠ OSTROV

SPEC ZŠ KV

 OSTATNÍ VEŘEJNÉ JÍDELNY:

VŘESOVÁ,VINTÍŘOV 

POLIKLINIKA SOKOLOV


 

Facebook Sokorest

 

WEBCARE - ŠKOLNÍ JÍDELNY

 

 


 

 

certifikat

 

 

certifikat

Povinné údaje / GDPR